Contactgegevens

Edwin Balhuizen, Algemeen directeur en praktijk adviseur
edwin.balhuizen@dixfortuin.nl
030-2515199

Johan Hoogendoorn. Directeur en praktijkadviseur
johan.hoogendoorn@dixfortuin.nl
030-2515199

Arie Hooijmeijer, Directeur en praktijkadviseur
arie.hooijmeijer@dixfortuin.nl
030-2515199

Wiro Westerwoudt, Praktijkadviseur
wiro.westerwoudt@dixfortuin.nl
030-4100344

Valérie Geffroy, Management assistent
valerie.geffroy@dixfortuin.nl
030-4100352

Wendy Karsdorp, Schadeadviseur
wendy.karsdorp@dixfortuin.nl
030-4100350

Ton Bosschaart, Adviseur binnendienst
ton.bosschaart@dixfortuin.nl
030-4100346

Jolanda Gerritsen, Adviseur binnendienst
jolanda.gerritsen@dixfortuin.nl
030-4100347

Inge Marsman, Adviseur binnendienst
inge.marsman@dixfortuin.nl
030-4100349

Karin Verhoef, Adviseur binnendienst
karin.verhoef@dixfortuin.nl
030-4100349

Wendy Stolk. Adviseur binnendienst
wendy.stolk@dixfortuin.nl
030-4100350

Simone de Vries, Medewerker polisadministratie
simone.devries@dixfortuin.nl
030-4100348

Contact